NEWS

28.10.2015 - Defiling Verses
Nasz nowy materiał, "Defiling Verses" wreszcie się ukazał! Dostępny jest na cd i kasetach, a można go nabyć pod tym adresem: nosalvation666.8merch.com. Dostępne są tam również koszulki z motywem z nowej płyty...

17.09.2014 - Gramy z Incantation!
Już za kilka dni gramy z legendą amerykańskiego death metalu INCANTATION! Szczegóły w dziale koncerty

27.08.2014 - Nagrywamy...r> Zaczynamy nagrania nowego materiału w HUGEstudio.

06.03.2014 - No Salvation bez wokalu
Aktualnie jesteśmy bez wokalisty. Mateusz i Martin postanowili odejść... Dzięki chłopaki za wspólne granie i powodzenia z Waszymi projektami!

23.10.2013 - Jesienna ofensywa!
Po lekkim przestoju wracamy do gry! Już za kilka dni gramy trzy koncerty z brazylijskim Unearthly.

05.03.2013 - Znowu bez basisty...
Basista był, basisty nie ma... Na szczęście na ostatnim (udanym!) koncercie w katowickiej Korbie wspomagał nas Dokti z Divide Et Impera. Miejmy nadzieję, że na następnych gigach też da radę z nami pograć.
W galerii pojawiło się kilka nowych zdjęć: z Korby właśnie i z zeszłorocznego koncertu w Rude Boy'u.

09.11.2012 - Dzisiejszy koncert odwołany!
Dzisiejszy koncert w katowickiej Korbie został odwołany. Okoliczności i zachowanie organizatora pozostawimy bez komentarza... Wszystkich zainteresowanych zapraszamy za tydzień do tyskiej Tawerny!

27.10.2012 - Mamy pełny skład
Trochę to trwało, ale wreszcie się udało. Od jakiegoś czasu mamy wreszcie basistę. Po raz pierwszy będzie można zobaczyć nas w pełnym składzie na koncercie w katowickiej Korbie. W listopadzie zagramy jeszcze dwa koncerty w Tychach i Krakowie.
Powoli szykujemy się też do nagrania kolejnego demo, które pojawi się prawdopodobnie na początku przyszłego roku.

26.02.2012 - NO SALVATION szuka basisty!
W odpowiedzi na gitarowe zapędy naszego dotychczasowego basisty, Ściny, musimy rozpocząć poszukiwania nowego bassmana. Jeśli czujesz się na siłach, lubisz death metal, zimną wódkę i kolędowanie, to śmiało odezwij się do nas! nosalvation666@gmail.com

06.02.2012 - Demo już dostępne
Dostępne jest już oficjalnie nasze pierwsze demo "Among The Mistakes Of God". Materiał można otrzymać bezpośrednio na koncertach lub kontaktując się z nami mailowo (nosalvation666@gmail.com). Trzy kawałki z tego materiału znajdują się na naszym profilu MySpace. W najbliższym czasie ponownie pojawimy się w bielskim Rude Boy'u by rozgrzewać publikę przed meksykańskimi rzeźnikami z The Light Of Dark.

27.11.2011 - Nagrywanie skończone!
W końcu, po kilku miesiącach nagrań udało się zarejestrować cały materiał na nasze pierwsze demo. Materiał zatytułowany będzie "Among The Mistakes Of God" i znajdzie się na nim sześć autorskich utworów plus intro. Poniżej przedstawiamy projekt okładki i tracklistę.

1. Intro
2. Anti-Human Anthems
3. Circle Of Life
4. Day Of Fall
5. Holy Hordes Of Blind
6. Outcast Son Of Mercyful Lord
7. Sadistic Ritual

Już za tydzień, w sobotę 3 grudnia, ponownie pojawimy się w Bielsku-Białej. Tym razem uderzymy do klubu Stolarnia wraz z Moulded Flesh i Corpus. Impreza rozpocznie się o godz. 19:00, wejście za free.

15.10.2011 - Halloween Metal Party
Po raz kolejny No Salvation odwiedzi Tychy, czyli miasto gdzie zawsze dobrze nam sie grało. Tym razem nie będzie to jednak Tawerna, lecz pub Underground. Koncert odbędzie się w piątek, 28 października. Tradycyjnie już będzie to impreza połączona ze świętowaniem urodzin Thabela z Decline, więc powinno być ostro. Wszyscy, którzy do klubu przybędą przed 20:00 maja wjazd za free, spóźnialscy zapłacą 5 zł.

03.08.2011 - Koncert w Rude Boy'u!
W ostatnią sobotę sierpnia zagramy koncert w bielskim klubie Rude Boy. Oprócz nas wystąpią również zespoły Decline, Negathor i Aryman. Impreza rozpocznie się o godzinie 18:00 a cena biletu to 10 zł.

28.07.2011 - Nowy kawałek online!
Na naszym profilu Facebook, w zakładce Band Profile zamieściliśmy surową wersję utworu "Holy Hordes Of Blind", który znajdzie się na naszym pierwszym demie.

<<link do strony>>

06.07.2011 - Trwają nagrania...
Aktualnie trwają prace nad nagraniami naszego pierwszego demo. Mamy już większą część gitar i wokalu, lada dzień zaczynamy nagrywać bas. Całość powinna być gotowa jesienią tego roku...
W międzyczasie prezentujemy fragment kolejnego utworu zarejestrowanego podczas koncertu w Oświęcimiu - "Outcast Son Of Mercyful Lord"

http://www.youtube.com/watch?v=gDHJcUbk_2w

08.02.2011 - Krótkie video z Oświęcimia
W serwisie You Tube zamieściliśmy krótkie video, zarejestrowane podczas naszej ostatniej sztuki w oświęcimskim klubie Delirium. Jest to fragment utworu "Holy Hordes Of Blind". Poniżej link:

http://www.youtube.com/watch?v=TSmpWsoxe00

31.12.2010 - Znowu Oświęcim
Rok 2011 rozpoczniemy koncertem w oświęcimskim Delirium, który był dla nas ostatnio bardzo gościnny. 15 stycznia zagramy tam razem z Arhitria i Divide Et Impera. Nieoficjalnie jest to koncert urodzinowy Doktiego i Marka z Divide, więc powinno być ciekawie...

24.11.2010 - Gramy w Lędzinach
Już za kilka dni kolejny koncert. W niedzielę, 28 listopada o godzinie 19:00 zagramy w klubie Kamea w Lędzinach razem z tyskim DownsideUp. Wstęp darmowy...

08.11.2010 - Dwie sztuki w listopadzie
W najbliższym czasie gramy dwa koncerty: w tyskiej Tawernie (sobota 13.11) razem z Decline i Uziel  oraz w klubie Delirium w Oświęcimiu u boku Divide Et Impera. Zapraszamy! 

26.10.2010 - Let The Killing Begin!
Dzisiaj rusza oficjalna strona No Salvation - www.nosalvation.pl

 

 

   
                                                                     © 2010 - 2012 No Salvation. All Rights Reserved